Żaluzje drewniane Warszawa

Szukasz żaluzji drewnianych z montażem w Warszawie? Oferujemy profesjonalny montaż wysokiej jakości żaluzji drewnianych w Warszawie i okolicach Warszawy.

Oferujemy także żaluzje drewniane do montażu. W naszym biurze na specjalnie przygotowanym stanowisku otrzymasz instruktaż montażu, oraz możesz osobiście sprawdzić czy poradzisz sobie z montażem u siebie w domu.

Jak samodzielnie zamontować żaluzje drewniane? Po pierwsze powiedz nam jakie żaluzje drewniane chcesz zamontować. W przypadku montażu żaluzji 50mm, które montuje się przeważnie do ścian i sufitów, kilka informacji napisaliśmy poniżej. Natomiast żaluzje drewniane 25mm przeważnie montuje się do skrzydeł okiennych, i tutaj wystarczy tylko wkrętarka.

Jakie kołki zastosować do montażu? Jeżeli nam powiesz do jakiej powierzchni chcesz zamontować swoje żaluzje drewniane, otrzymasz odpowiednie kołki i mocowania.

Jakie narzędzia są potrzebne do montażu żaluzji drewnianych? W zależności do czego chcesz przykręcić mocowania żaluzji drewnianych potrzebne będą wiertarka udarowa, młotek, metrówka, ołówek, wkrętarka, trochę spokoju i szczypta chęci. Tak naprawdę montaż żaluzji drewnianej jest naprawdę łatwy.

Czy mogę powiesić żaluzje drewniane do sufitu z karton gipsu? Tak, żaluzja drewniana im większa tym cięższa ale jeżeli zastosujesz odpowiednie kołki, żaluzja będzie wisiała. Od wielu lat montujemy żaluzje drewniane do sufitów gipsowych, drewnianych i betonowych, nie zdarzyło się żeby żaluzja spadła.

Montaż żaluzji drewnianych w Warszawie. Jeżeli tylko chcesz możesz zlecić zamontowanie żaluzji drewnianych naszym doświadczonym montażystom. Montaże żaluzji drewnianych 25 , 35 i 50 mm wykonujemy w Warszawie i okolicach Warszawy. Zadzwoń i sprawdź czy możemy do Ciebie dojechać.

Montaż żaluzji drewnianych elektrycznych? Montujemy także żaluzje drewniane elektryczne z silnikami torro oraz somfy sonese. Coraz częściej klienci pytają, Jak zamontować żaluzje drewniane elektryczne? Jaki przewód należy doprowadzić do żaluzji elektrycznych? Wystarczy przewód o przekroju 3 x 1,5 mm i podłączyć do najbliższego gniazdka z napięciem. Poza doprowadzeniem zasilania, żaluzje drewniane elektryczne montuje się tak samo jak zwykłe żaluzje.